Restaurace a penzion u Doubků

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Nádražní 57, Břeclav 69141

Penzion u Doubků sídlí v dvoupodlažní budově a disponuje 4 standardními pokoji, 4 nadstandardními pokoji a 1 komfortním pokojem. Penzion Vám nabízí kvalitní ubytování za rozumné ceny a je vhodný jak pro turisty, tak pro obchodní cestující.Součástí hotelu je stylová vinárna s rotundou, která pojme až 60 osob. V areálu penzionu se nachází také parkoviště.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Restaurace a penzion u Doubků On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Standard
Dvoulůžkový komfort
Komfort plus

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Restaurace a penzion u Doubků Pokoje

Ubytovat se můžete ve standardním, nadstandardním či komfortním pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu . Nadstandardní pokoj je zařízen rustikálním nábytkem a v prostorném komfortním pokoji je Vám k dispozici francouzské lůžko v rustikálním stylu a minilednička.

Restaurace a penzion u Doubků Gastronomie

Stylová vinárna s rotundou Vás pohostí jídly netradičních názvů a kombinací, jakostními i odrůdovými víny, které pocházejí od nejlepších vinařů a vinařských sklepů jižní Moravy. Restaurace Vám dle sezony připraví i zvěřinové, steakové, svatomartinské a rybí speciality. Na přání hostů lze připravit i jídla, která nejsou na jídelním lístku.V letních měsících je Vám k dispozici zastřešená terasa s kapacitou 50 míst. Možnost dokoupení snídaně za příplatek 80,-kč/osoba/den.

Restaurace a penzion u Doubků Recepce

PO-ČT 10h-22h PÁ-SO 10h-23h NE 10h-20h


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express
  • Diners Club
  • Sphere

Restaurace a penzion u Doubků Okolí

Penzion u Doubků naleznete na předměstí Břeclavi, kde stojí novogotický kostel Navštívení Panny Marie. Mezi nejznámější památky města patří renesanční zámek, Lichtenštejnský dům, památník Moravy, Dianin chrám a obelisk. Nedaleko Břeclavi se nachází překrásný Lednicko-valtický areál, který je zapsán v Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.V blízkém okolí se nachází národní a mezinárodní Liechtensteinské cyklotrasy a k některým památkám se můžete dopravit také lodí.

Restaurace a penzion u Doubků

Nádražní 57, Břeclav
Zobrazit celou mapu
WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.